Tomasz Kiełbowicz ma być gotowy na start ligi - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Trzy tygodnie przerwy Astiza, fizykoterapia Kiełbowicza

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy / Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Jak już informowaliśmy, Inaki Astiz i Tomasz Kiełbowicz przedwcześnie opuszczają zgrupowanie we Francji. Hiszpan ma naderwane więzadło poboczne i pauzować będzie przez trzy tygodnie. Nie było sensu, żeby został we Francji, tym bardziej, że pojawił się problem z przeprowadzeniem badania rezonansem magnetycznym. Podda mu się w Warszawie.
"To chyba taka sama kontuzja, jaką miałem w zeszłym sezonie. Noga boli mnie bardzo, nie mogę jej obciążać. Mam nadzieję, że zdążę wyleczyć się do czasu rozpoczęcia ligi" - mówi Astiz.

Kiełbowicz już lekko trenował po kontuzji kolana, jednak potrzebuje jeszcze zabiegów fizykoterapii. A lepiej i wygodniej będzie je przeprowadzać w Warszawie. Istnieje duża szansa, że zawodnik powinien być gotowy na inaugurację ekstraklasy.

Do Francji nie pojechał Dickson Choto, który ma nie tylko kłopoty z mięśniem czworogłowym, ale też z nadwagą. Od kilkunastu dni ćwiczy na siłowni i truchta. "Ma być gotowy do treningów po powrocie z Carnac" - zapowiada Marek Jóźwiak.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.