Arsenal Poland Supporters pojawią się na meczu z Legią - fot. gooner.pl
REKLAMA
REKLAMA

Legia przekazała bilety dla fanów Arsenalu

Qbas - Wiadomość archiwalna

Władze Legii przekazały Arsenalowi Londyn 500 wejściówek na spotkanie towarzyskie pomiędzy tymi klubami, które odbędzie się 7 sierpnia, z okazji otwarcia nowego stadionu Legii. Po ustaleniach z włodarzami "Kanonierów", około 120 biletów otrzyma Stowarzyszenie Kibiców Arsenal Poland Supporters Club.

Bilety na sektor gości mogą kupić także inni kibice Arsenalu mieszkający w Polsce, którzy nie należą do APSC. Ci, muszą do 1 sierpnia wypełnić formularz, a następnie zapłacić 65 złotych (50 za bilet, 15 za przesyłkę). W najbliższą niedzielę bilety na sektor gości trafią do ogólnej sprzedaży i będzie można je nabywać zarówno w kasach przy Łazienkowskiej, jak i na czterech wyspach Legii w centrach handlowych. Fani Arsenalu z Polski, do zakupu biletu nie potrzebują karty kibica. W ich przypadku wystarczy okazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego numer PESEL.

Polscy fani Arsenalu nie zamierzają ograniczyć się jedynie do uczestnictwa w meczu. "Cały weekend zamierzamy spędzić w Warszawie. Organizujemy zlot naszego fan klubu. Po meczu zaś, najprawdopodobniej odbędzie się spotkanie z Łukaszem Fabiańskim i Wojtkiem Szczęsnym. Chcemy im wręczyć nasze honorowe członkostwo" - mówi LegiaLive! Rafał Bellwon, prezes Stowarzyszenia Kibiców Arsenal Poland Supporters Club.

Kibice "Kanonierów" zajmą miejsca w sektorze kibiców gości, znajdującym się w południowej części stadionu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.