Przeciekające rynny to jedna z niedoróbek stadionu Legii - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA

Stadionowe usterki: Rynny, brak depozytu i oznaczeń

Bodziach, vid. Piotr Galas - Wiadomość archiwalna

Coraz bliżej pierwszego meczu na nowym stadionie Legii, a organizatorzy mają coraz mniej czasu na naprawienie usterek, które można było zaobserwować choćby w czasie sobotniego dnia otwartego na Łazienkowskiej. Największym na chwilę obecną problemem są przeciekające rynny.

Zdjęcia niedoróbek - 10 zdjęć Piotra Galasa

W czasie deszczu woda powinna z membran spływać do rynien, a tymi odprowadzana na zewnątrz trybun. Niestety, nawet w czasie przelotnego deszczu, woda leciała na głowy kibicom, szczególnie tym z niższych rzędów. W najniższym rzędzie trybuny górnej tworzyły się do tego spore kałuże, których nie były w stanie wchłonąć kratki kanalizacyjne. Te bardzo szybko się zapchały. Możemy tylko zastanawiać się, co by było, gdyby nad stadionem rozszalała się burza.

W czasie deszczu zmoczeni zostaną kibice siedzący w pierwszych siedmiu rzędach nowych trybun. Na razie nie wiadomo, czy klub pozwoli na wnoszenie na stadion parasoli, wszak zgodnie z klubowym FAQ "nie ma takiej potrzeby – wszystkie miejsca siedzące na stadionie są zadaszone". Na razie zresztą problemem będzie miejsce ew. składowania parasoli odebranych kibicom. Na nowym stadionie, przy bramkach wejściowych do tej pory nie przygotowano depozytu. Miejmy nadzieję, że przed sobotnim meczem z Arsenalem będzie taka możliwość.

W czasie pierwszego meczu fani mogą mieć także problemy z odnalezieniem właściwych miejsc. Miejmy nadzieję, że do soboty odpowiednie osoby zamontują oznaczenia poszczególnych sektorów. Obecnie nigdzie ich nie ma.

Nie najlepiej wygląda także odgrodzenie sektora gości od pozostałych sektorów trybuny południowej - szczególnie na wysokości platformy pod kamery.fot. Hugollek

fot. Anita

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.