Kolejki do wyrabiania kart kibica są coraz większe. Wkrótce KK mogą zyskać dodatkową funkcjonalność - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Kartą kibica zapłacimy także poza stadionem?

Bodziach, źródło: Życie Warszawy / własne - Wiadomość archiwalna

Niewykluczone, że karty kibica wydawane przez Legię zyskają jeszcze jedną funkcjonalność, którą posiadają już np. karty kibiców Lecha Poznań. Otóż jak zdradził Życiu Warszawy Marek Drabczyk, Legia prowadzi obecnie rozmowy z operatorem bankowym, by fani przy pomocy KK mogli dokonywać zakupów nie tylko na terenie stadionu, ale i poza nim.
"W tej chwili prowadzimy rozmowy z operatorem bankowym, ponieważ chcemy, aby naszą kartą kibice mogli płacić także poza stadionem" - powiedział członek zarządu KP Legia.

Jeśli dojdzie do podpisania stosownej umowy, karty Lecha wciąż będą miały o jedną funkcjonalność więcej. Na jej podstawie można mianowicie podróżować środkami komunikacji miejskiej. Nie da się wykluczyć, że i to uda się zagwarantować kibicom Legii.

Na razie karty służą nie tylko do identyfikacji kibiców, ale umożliwiają również wstęp na stadion (w ten sposób papierowe bilety/karnety są już niepotrzebne). Wkrótce przy ich pomocy dokonamy zakupów na terenie stadionu, a w dalszej kolejności - być może także na terenie całego kraju.

Karty Kibica Legii z wbudowanym mikroprocesorem posiada obecnie ponad 60 tysięcy osób. Celem klubu jest rozprowadzenie ok. 100 tysięcy kart. Do końca sierpnia ich wydawanie będzie bezpłatne i odbywa się przez 7 dni w tygodniu w specjalnych punktach przy ul. Łazienkowskiej 3.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.