Dickson Choto i Jakub Rzeźniczak trenowali indywidualnie - fot. Mishka
REKLAMA

Choto, Vrdoljak i Rzeźniczak wrócili do treningów

Mishka - Wiadomość archiwalna

Dickson Choto, Ivica Vrdoljak i Jakub Rzeźniczak wzięli udział we wtorkowym porannym treningu Legii. Wszyscy trzej ćwiczyli jednak indywidualnie z Lucjanem Brychczym i Paolo Terziottim. W zajęciach nie brali udziału powołani do krajowych reprezentacji Maciej Iwański, Maciej Rybus, Artur Jędrzejczyk i Marijan Antolović.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Mishki

Nie było już także Donga Fangzhuo, z którym nie przedłużono umowy i Luciena Owona-Ndonga, z którego usług Legia zrezygnowała.

Po rozgrzewce Legioniści zostali podzieleni na dwie grupy - atakujących i broniących. Zadaniem napastników było w sytuacji sam na sam ograć obrońcę i oddać strzał na bramkę.

Następnie piłkarzy podzielono na pięć trzyosobowych zespołów. Każda z grup ćwiczyła z innym trenerem - dwie grupy rozgrywały gierkę pod czujnym okiem Macieja Skorży, któremu asystował Rafał Janas. Kolejne dwie, pod nadzorem Jacka Magiery, przeprowadzały ćwiczenie na utrzymanie piłki. Ostatnia trójka miała za zadanie oddawać strzały na bramkę z piłki stojącej i toczącej się. To ćwiczenie nadzorował Lucjan Brychczy.

Pod koniec treningu nad boiskiem zebrały się ciemne chmury i lunął deszcz. Trener Skorża zaordynował więc biegi, po czym odgwizdano koniec zajęć.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.