REKLAMA

Oświadczenie SKLW i KP Legia w sprawie meczu z Polonią

Woytek - Wiadomość archiwalna

"Informujemy, że wobec wielkiego zainteresowania meczami z udziałem Legii, z inicjatywy Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa klub wystąpił o zwiększenie przyznanej puli biletów dla gości o 1500 miejsc – oprócz przyznanej wcześniej liczby 300. Bezskutecznie." - czytamy we wspólnym oświadczeniu klubu i kibiców. Kibice Legii zdecydowali, że nie idą na piątkowy mecz derbowy.

"Jednym z motywów porozumienia między przedstawicielami zorganizowanego ruchu kibicowskiego z ul. Łazienkowskiej, a KP Legia Warszawa było dążenie do jak najbardziej "otwartej" i umożliwiającej uczestnictwo w meczach możliwie jak największej liczbie kibiców dystrybucji biletów, zwłaszcza na mecze rozgrywane w Warszawie. Liczba biletów udostępnionych przez KSP musiałaby doprowadzić do jakiejś formy selekcji wśród kibiców, a tego chcemy uniknąć. Informujemy, że nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na piątkowy mecz a kibice Legii nie wezmą w nim udziału.

Podjęliśmy działania, by zorganizować oglądanie meczu na telebimie ustawionym na stadionie Legii. Niestety stacja telewizyjna transmitująca mecz odmówiła udostępnienia sygnału.


Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa, Zarząd KP Legia Warszawa"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.