Cabral zagrał w II połowie meczu Młodej Ekstraklasy - fot. Raffi

ME: Legia 4-1 Śląsk

źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Młoda Legia przedłużyła swoją zwycięską passę, wygrywając 4-1 ze Śląskiem i obejmując pozycję lidera rozgrywek ME. Do przerwy było 2-0 po golach Efira i Wolskiego, zaś w 60. minucie na 3-0 podwyższył Starek. Goście zdobyli gola po rzucie wolnym, ale ostatnie słowo należało do Cabrala, który ośmieszył obronę Śląska i ustalił wynik spotkania na 4-1.
Fotoreportaż z meczu - fot. Raffi

Oprócz Argentyńczyka w meczu Młodej Legii wystąpili również inni gracze pierwszej drużyny: Szałachowski, Machnowskij, Mezenga i Żyro.
Legioniści praktycznie od początku meczu przeważali, a ich zwycięstwo mogło mieć jeszcze wyższe rozmiary, a dogodne okazje do zdobycia gola mieli m.in.: Łukasik, Wolski, Efir czy Bruno Mezenga.

Debiut w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy zaliczył dziś wychowanek Młodych Wilków 1991, prawy obrońca Marcin Bochenek.

MESA: Legia 4-1 (1-1) Śląsk Wrocław
1-0 19 min. Michał Efir (as. Sebastian Szałachowski)
2-0 32 min. Rafał Wolski (as. Mateusz Rosłoń)
3-0 60 min. Kacper Starek (as. Bruno Mezenga)
3-1 73 min. Paweł Garyga (rzut wolny)
4-1 83 min. Alejandro Cabral b.a.

Młoda Legia: Machnowskij - Lisowski Ż(86' Rozwandowicz), Lisiecki, Augustyniak, Żyro (72' Bochenek) - Szałachowski (46' Starek), Łukasik, Kopczyński, Rosłoń (46' Cabral), Wolski (78' Widejko) - Efir (46' Mezenga)