Maciej Skorża - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Będziemy niezadowoleni, jak nie wygramy

Hugollek i Mishka - Wiadomość archiwalna

"Będziemy bardzo niezadowoleni, jeżeli nie uda nam się tego meczu wygrać. Drużynie z Bełchatowa należy się szacunek za bardzo wysokie miejsce w tabeli. To nie jest przypadek. My musimy i chcemy wygrać ten mecz. Chcemy, by każde ligowe spotkanie było krokiem naprzód i liczę, że tak będzie" - mówi przed meczem z GKS-em Bełchatów trener Legii.

"Nie będę oryginalny, nie chcemy szukać jakiejś specjalnej taktyki na GKS. Nie żebyśmy ich nie szanowali, ale mamy swój własny styl, być może czytelny dla innych zespołów, ale mamy nadzieję, że będzie to wystarczające do wygrywania kolejnych spotkań. Na pewno kluczowe będzie wyeliminowanie silnych punktów przeciwnika - Małkowskiego, Żewłakowa i Wróbla. Zakładam, że Bełchatów nastawi się na grę z kontry, ale jeśli poradzimy sobie z tymi silnymi punktami, nie powinniśmy mieć problemów. Będziemy starali się zamknąć GKS na ich połowie, dzięki czemu będziemy mogli łatwiej dochodzić do dogodnych sytuacji" - dodaje Maciej Skorża.

"Dla mnie mottem przed każdym meczem jest stwierdzenie, że drużyna jest tak dobra, jak jej ostatni mecz, a Bełchatów zagrał ostatnio bardzo dobre spotkanie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiemy, że są w tej chwili bardzo wysoko w tabeli, mają 6 punktów. Naszej szansy upatruję w tym, że GKS wygrał dwa mecze u siebie, ale przegrał na wyjeździe, w Białymstoku. W tym spotkaniu stracili walory, które mieli w meczach u siebie" - zakończył trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.