Marcin Komorowski - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Legia nie chciała sprzedać Komorowskiego

Woytek, źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Jak informuje dzisiejszy Fakt, stołeczny klub kilka dni temu odrzucił ofertę Ankaragucu Ankara, który chciał kupić Marcina Komorowskiego. Według gazety Turcy oferowali za „Komora" kwotę 350 tys. euro - ok. 1,4 mln złotych. "Komor" wpadł w oko wysłannikom Ankaragucu podczas letniego zgrupowania we Francji.
Klub, z którym niedawno związał się Michał Żewłakow (34 l.), zgłosił się na Łazienkowską z oficjalną ofertą dla legionisty.

"Obrona Legii była w rozsypce, dlatego działacze tego klubu nie zgodzili się na sprzedaż Marcina" - tłumaczy menedżer Tomasz Suwary, który prowadził rozmowy z Ankaragucu w sprawie transferu zawodnika.

Po tym, jak na początku sezonu urazy odnieśli inni obrońcy Legii - Inaki Astiz i Jakub Rzeźniczak, Komorowski wskoczył do podstawowego składu. Strzelił gola w meczu z Cracovią, spisał się przyzwoicie nawet w przegranym meczu z Bełchatowem. Trener Skorża razem z dyrektorem sportowym Markiem Jóźwiakiem uznali teraz, że piłkarz jest Legii niezbędny.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.