Sparing: Legionovia 2-5 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W samo południe z okazji jubileuszu 80-lecia Klubu Sportowego Legionovia odbył się w Legionowie mecz z Legią. W stołecznej drużynie nie wystąpili zawodnicy powołani do reprezentacji, ale mimo to legioniści pewnie wygrali 5-2. Do przerwy było 2-0 po golach Szałachowskiego i Chinyamy. W drugiej odsłonie kolejne trafienie zaliczył Chinyama. W 59. minucie po błędzie bramkarza zdobył Mezenga.

Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Mishki

W 67. minucie po indywidualnej akcji piłkę do bramki wpakował debiutant z Młodej Legii Michał Efir. W końcówce dwie bramki zdobyli gospodarze. Najpierw strzelił Paweł Madej, a w 90. minucie rzut karny wykorzystał Łukasz Barankiewicz.

Legionovia Legionowo 2-5 (0-2) Legia Warszawa
0-1 - 7 min. Sebastian Szałachowski
0-2 - 24 min. Takesure Chinyama
0-3 - 54 min. Takesure Chinyama
0-4 - 59 min. Bruno Mezenga
0-5 - 67 min. Michał Efir
1-5 - 76 min. Paweł Madej
2-5 - 90 min. Łukasz Barankiewicz (karny)

Legionovia Legionowo: 12. Paweł Błesznowski (46, 86. Michał Gębarowski; 86 Artur Żuchowski) - 3. Dennis Frączek (46, 19. Tomasz Wawrzyniak), 13. Patryk Mróz (46, 17. Cezary Wróbel), 17. Rafał Chmielewski (46, 6. Piotr Urban), 5. Ariel Poterała (46, 14. Adrian Zacharzewski; 75. 18. Grzegorz Reks) - 21. Mateusz Delikat (46, 18. Michał Walętrzak; 75, 16. Jakub Włusek), 11. Daniel Ziąbski (46, 21. Paweł Starnacki; 75, 2. Maciej Turski), 22. Rafał Klimkowski (46, 4. Michał Brenner), 10. Jarosław Tkacz (46, 8. Konrad Karaszewski) - 16. Krzysztof Kuźmińczuk (46, 7. Piotr Jaczewski; 75, 15. Paweł Madej), 15. Ifeanyi Godstime Uwadizu (46, 9. Łukasz Barankiewicz).

Legia Warszawa: 55. Kostiantyn Machnowskyj (46, 84. Wojciech Skaba) - 25. Jakub Rzeźniczak (60, 34. Piotr Augustyniak), 23. Srđa Knežević (75, 35. Michał Kopczyński), 17. Marcin Komorowski (46, 11. Tomasz Kiełbowicz), 14. Jakub Wawrzyniak (75, 37. Mateusz Rosłoń) - 32. Miroslav Radović (46, 9. Manú), 7. Piotr Giza, 27. Alejandro Ariel Cabral - 20. Sebastian Szałachowski (75, 36. Rafał Wolski), 82. Takesure Chinyama (60, 38. Michał Efir), 80. Bruno Mezenga.