LO: Ożarowianka 2-1 CWKS Legia (foto + video)

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W meczu 7. kolejki ligi okręgowej gracze CWKS ulegli 1-2 trzeciej w tabeli Ożarowiance. Po słabej w wykonaniu legionistów pierwszej połowie 1-0 prowadzili gospodarze, którzy na dodatek w pierwszej akcji drugiej odsłony podwyższyli na 2-0. W 60. minucie gola kontaktowego zdobył Jerzy Adamuszewski. "Wojskowi" na kolejne pół godziny praktycznie zamknęli Ożarowiankę na jej połowie, ale do końca meczu bramki nie padły.

Fotoreportaż z meczu - 16 zdjęć

Smutnym jest fakt, ze legioniści cały czas mają gigantyczne problemy ze wsparciem klubu w najprostszych kwestiach organizacyjnymi, mimo iż z frekwencją na treningach nie ma bynajmniej problemów. Już przed meczem z Milanem "wojskowi" trening odbywali.... w parku. W ostatnią środę trening odbył się tylko dlatego, że na opłatę za wynajęcie boiska zrzucili się zawodnicy, z kolei w piątek nie odbył się w ogóle. Ciężko w takich warunkach o normalne przygotowanie do meczu.

Ożarowianka Ożarów Maz. 2-1 (1-0) CWKS Legia
1-0 11 min. (rzut karny)