Legia pokonała Sielec Sosnowiec 10-3 - fot. MaRmAr

Hokej: Legia 10-3 Sielec Sosnowiec

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii nie zawiedli w niedzielę i pewnie pokonali UKS Sielec Sosnowiec 10-3. Trzy bramki zdobył nowy zawodnik pochodzący z Czech, Michael Pudil. Po pierwszej tercji na tablicy wyników widniał rezultat 3-1. W drugiej części spotkania wynik był identyczny.

Fotoreportaż z meczu - 25 zdjęć

Więcej informacji, tabela i zdjęcia w dziale Hokej

Po 40. minutach gry trener Stanisław Małkow zdecydował się na zmianę bramkarza. Michała Strąka zastąpił Kamil Rybacki. Trzecia tercja zakończyła się zwycięstwem legionistów 4-1.

Najbliższy mecz nasi zawodnicy rozegrają 2 października o godzinie 15:30 w hali Torwaru II. Ich przeciwnikiem będzie MMKS Podhale Nowy Targ. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy. Bezpośrednio po tym spotkaniu piłkarze Legii przy Łazienkowskiej zmierzą się z Lechią Gdańsk.