REKLAMA

Kulesza nowym "zawodnikiem" Legii!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Licytacja możliwości gry w drużynie Macieja Skorży w meczu Legia Warszawa – ADO Den Haag zakończona. Najwyższą kwotę (30 000 złotych!) zapłacił Przemysław Kulesza. Pieniądze z aukcji, podobnie jak dochód z meczu, zostaną przekazane na konto ciężko chorego Wojtka "Legii".

Po wycofaniu się zwycięzcy aukcji prowadzonej za pośrednictwem serwisu Allegro organizatorzy postanowili przeprowadzić "dogrywkę" i dać szansę pozostałym licytującym. Kwota zaproponowana przez jednego z uczestników przekroczyła tę, którą uzyskano wcześniej w finale aukcji!

Z przyjemnością informujemy, że do naszej inicjatywy przyłączył się klub z Hagi. W barwach ADO w niedzielnym meczu wystąpi drugi zwycięzca licytacji (przekazał na konto Wojtka 4 000 złotych) Adam Walenda.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w niedzielę na murawie! Kibiców Legii prosimy o gorący doping. To będzie niezapomniany dzień w ich życiu!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.