Po piątkowym meczu nie zabraknie zakazów stadionowych - fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA

Siedem osób zatrzymanych po meczu w Łodzi

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Po piątkowym meczu Widzew - Legia policja zatrzymała na razie siedem osób. Wśród nich są mieszkańcy Sochaczewa, Szczecina (podejrzani są o udział w zbiegowisku i gwałtowny zamach na ochroniarza), Andrespola, Zgierza (naruszyli nietykalność pracownika ochrony bądź policjanta) i dwóch łodzian (nie opuścili stadionu mimo nakazu służb porządkowych).
Wszyscy zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Prawdopodobnie w najbliższych dniach dojdzie do kolejnych zatrzymań. Na stadionie przy Al. Piłsudskiego w Łodzi przed spotkaniem zamontowano dodatkowe kamery. "Zwiększyliśmy liczbę ochrony, zainstalowaliśmy dodatkowe kamery, wzmogliśmy kontrole obiektu i osób czy też wprowadziliśmy dodatkowe siły przeciwpożarowe i medyczne. Przy zabezpieczeniu spotkania współpracowaliśmy również intensywnie z policją" - wylicza Mateusz Cacek, wiceprezes Widzewa, który zamierza nałożyć na osoby odpowiedzialne za zamieszki zakazy stadionowe. Tych ma szukać we współpracy z policją, a być może także z klubem ze stolicy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.