Roger Guerreiro - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Roger: Nie było żadnej oferty z Legii

Bodziach, źródło: Polska the Times - Wiadomość archiwalna

Roger Guerreiro w Grecji miał lepsze i gorsze momenty. Zimą mówiło się, że Brazylijczyk może wrócić na Łazienkowską na zasadzie wypożyczenia z AEK Ateny. Pomocnik reprezentacji Polski zaprzecza, jakoby dostał ofertę z Legii. "Żadnej oferty nie dostałem. O ewentualnym powrocie do Legii mówiłem ciepło dziennikarzom z Polski.
Ale to nie było wiążące. Po prostu ktoś mnie zapytał czy bym wrócił, to odparłem, że czemu nie. To klub, w którym spędziłem piękne chwile, zdobyłem mistrzostwo i Puchar Polski. Zostawiłem tam przyjaciół. Mam jednak ważny kontrakt z AEK. Teraz tutaj pracuję i nie ma na ten temat dyskusji. Zresztą żaden z działaczy Legii się ze mną nie kontaktował" - mówi Roger w rozmowie z Polską.

Guerreiro śledzi uważnie co się dzieje w jego byłym klubie i cieszy się, że Legia przestaje dołować. "Ostatnio chłopaki trzy mecze wygrali i mam nadzieję, że wyjdą z dołka. Pewnie, że śledzę polską ligę w internecie. Jestem na bieżąco. Uważam się za wielkiego kibica Legii. Przyznaję jednak, że po meczu towarzyskim z Arsenalem przed rozpoczęciem sezonu liczyłem na lepszą grę" - dodaje.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.