Zbigniew Stajak został trenerem pierwszego zespołu Legii - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Zmiana trenera hokejowej Legii: Stajak za Małkowa

BodziachWiadomość archiwalna>

Hokeiści Legii w tym sezonie mieli walczyć o awans do ekstraklasy. W ostatnich spotkaniach grają jednak poniżej oczekiwań, przegrywając często z niżej notowanymi drużynami. Po pięciu porażkach w 11 meczach na Łazienkowskiej doszło do zmiany szkoleniowca. Dotychczasowego trenera pierwszej drużyny, Stanisława Małkowa zastąpił trener juniorów, Zbigniew Stajak. Małkow nie odszedł jednak z klubu - obaj trenerzy zamienili się rolami.
"Choć słabsze wyniki nie są do końca odzwierciedleniem naszej formy, bo kilku zawodników jest kontuzjowanych, to doszliśmy do wniosku, że zmiany są konieczne. Chcemy w ten sposób podnieść drużynę na wyższy poziom" - powiedział LL! Stajak.

Legia zatrudniła dodatkowo trenera do treningu ogólnorozwojowego. Stajak jako pierwszy trener poprowadzi Legię w dzisiejszym meczu z KS Toruń (g.18:45) i jutrzejszym z Sokołami Toruń (g.13:30). Małkow będzie na razie pracował z juniorami Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.