Krzysztof Ziętek - fot. Woytek
REKLAMA

W 2011 roku więcej drużyn w Legia Cup

Bodziach, źródło: TVN Warszawa / własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii 2000 w rozegranym w weekend na Bemowie turnieju Legia Cup zajęli ostatnie, ósme miejsce. Same zawody cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. W tym roku Akademia Piłkarska Legii musiała odrzucić wiele wniosków klubów chętnych do gry w Legia Cup. Ostatecznie jedynym klubem z naszego kraju, biorącym udział w rozgrywkach, był organizator, czyli Legia.

We wcześniejszych latach w rywalizacji brały udział przede wszystkim najlepsze drużyny młodzieżowe z naszego kraju. Jak zapewnił dyrektor Akademii Piłkarskiej Legii, Krzysztof Ziętek, w przyszłym roku, liczba drużyn w turnieju powinna wzrosnąć. Prawdopodobnie zaproszenie otrzymają, oprócz zespołów z zagranicy, m.in. młodzieżowe drużyny Lecha, Wisły i Polonii Warszawa. "Organizacja turnieju procentuje" - przekonuje Ziętek. Legia jest i będzie z pewnością zapraszana na inne turnieje organizowane przez kluby z Europy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.