Fani Legii dopingowali koszykarzy przez całe spotkanie - fot. Fumen

Koszykówka: MKS Ochota 46-60 Legia

Bodziach i Raffi - Wiadomość archiwalna

Koszykarze Legii wygrali czwarty mecz w tym sezonie. Tym razem pokonali zespół MKS Ochota Warszawa 60-46. Po pierwszej kwarcie wojskowi prowadzili trzema punktami. W drugiej gospodarze odrobili jeden punkt. Decydująca była trzecia kwarta, którą Legia wygrała 16-4 i do końca meczu nie oddała prowadzenia. Przez cały mecz nasz zespół wspierali dopingiem fani Legii. Fotoreportaż z meczu - 81 zdjęć Fumena

Kolejne spotkanie koszykarze Legii rozegrają w najbliższą sobotę, 20 listopada o godzinie 17 na Bemowie. Zapraszamy!