Leszek Miklas zapowiada zimowe zakupy - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Szukają napastnika i obrońcy

źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Nie zakończyły się jeszcze jesienne mecze sezonu 2010/2011, a przy Łazienkowskiej już myślą o zimowych wzmocnieniach. Leszek Miklas uważa, że Legia potrzebuje nowych zawodników na przynajmniej dwóch pozycjach. "Środkowy obrońca i napastnik to minimum, które nas interesuje. Oglądając Legię jesienią, widzimy, że potrzeby są większe, ale wzmocnienie tych dwóch pozycji to absolutny priorytet" - mówi wiceprezes Legii na łamach "Gazety Wyborczej".
Miklas daleki jest od podawania nazwisk graczy, którymi interesują się "wojskowi". Nie zdradza też co z zawodnikami, którzy zimą mogliby pożegnać się z Łazienkowską. "Każdy przypadek rozpatrzymy indywidualnie. Wstępny zarys decyzji już mamy, ale na pewno jeszcze spotkamy się w większym gronie i będziemy rozmawiać. Na razie nie chcemy rozpraszać zawodników, niech się koncentrują na grze w piłkę" - mówi prezes Legii.

Media spekulują, że w przerwie zimowej legionistami mogą przestać być Bruno Mezenga, Alejandro Cabral, Maciej Iwański i Jakub Wawrzyniak.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.