Stadion w Elche mieści ok. 39 000 widzów.
REKLAMA

Legia zagra w turnieju w Hiszpanii?

Tomek JanusWiadomość archiwalna>

Jak informują norweskie media, na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku warszawska Legia weźmie udział w turnieju Costa Sol Cup, który odbędzie się w Hiszpanii. Rywalami stołecznej drużyny mają być m.in. Spartak Moskwa, Szachtar Donieck, Rosenborg Trondheim, FC Kopenhaga i Valerenga Oslo.
Turniejowe mecze mają się odbyć w dniach 27 stycznia - 7 lutego. Spotkania mają być rozgrywane w Elche. Nie wiadomo czy miejscowy klub zgodzi się na tak dużą liczbę meczów na swoim stadionie. Norweskie źródła informują jednak, że Hiszpanie są bardzo pozytywnie nastawieni do pomysłu organizacji turnieju. Na czas jego rozgrywania drużyny spoza Skandynawii miałyby mieszkać i trenować na północy Costa Blanca, w miejscowościach Altea i Benidorm.

Istnieją duże szanse, że z hiszpańskiego turnieju przeprowadzone będą bezpośrednie relacje telewizyjne do krajów, z których przyjadą jego uczestnicy. Na razie nie wiadomo czy zdecyduje się na to któryś z polskich kanałów.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.