Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Stadion w Elche mieści ok. 39 000 widzów.
Stadion w Elche mieści ok. 39 000 widzów.
Czwartek, 18 listopada 2010 r. godz. 23:28

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legia zagra w turnieju w Hiszpanii?

Tomek Janus

Jak informują norweskie media, na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku warszawska Legia weźmie udział w turnieju Costa Sol Cup, który odbędzie się w Hiszpanii. Rywalami stołecznej drużyny mają być m.in. Spartak Moskwa, Szachtar Donieck, Rosenborg Trondheim, FC Kopenhaga i Valerenga Oslo.
Turniejowe mecze mają się odbyć w dniach 27 stycznia - 7 lutego. Spotkania mają być rozgrywane w Elche. Nie wiadomo czy miejscowy klub zgodzi się na tak dużą liczbę meczów na swoim stadionie. Norweskie źródła informują jednak, że Hiszpanie są bardzo pozytywnie nastawieni do pomysłu organizacji turnieju. Na czas jego rozgrywania drużyny spoza Skandynawii miałyby mieszkać i trenować na północy Costa Blanca, w miejscowościach Altea i Benidorm.

Istnieją duże szanse, że z hiszpańskiego turnieju przeprowadzone będą bezpośrednie relacje telewizyjne do krajów, z których przyjadą jego uczestnicy. Na razie nie wiadomo czy zdecyduje się na to któryś z polskich kanałów.


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!