Prace przy drugim boisku bocznym Legii - fot. Raffi
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Drugie boisko boczne jeszcze w tym roku

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Trwają zaawansowane prace przy drugim boisku bocznym Legii, znajdującym się bezpośrednio za trybuną zachodnią. Ten plac przez parę miesięcy służył za zaplecze budowy ostatniej trybuny stadionu Legii. Do końca roku będzie tam gotowe boisko, na którym trenować będą mogły zespoły Legii - zarówno pierwszy, jak i drużyny młodzieżowe.

Fotoreportaż z budowy - 14 zdjęć

Obecnie trwa zakopywanie w ziemi rur, którymi będzie biegł system ogrzewania. Rozpoczęło się również stawianie ogrodzenia od strony kortów. Boisko będzie skończone jeszcze w tym roku, ale oddane do użytku zostanie w marcu przyszłego roku, razem z czwartą trybuną. Będzie ono posiadało naturalną, podgrzewaną nawierzchnię. Podobnie jak drugie boisko boczne (ze sztuczną nawierzchnią), będzie posiadało sztuczne oświetlenie.

Cały czas trwa ocieplanie elewacji trybuny zachodniej. Na konstrukcji, która została nadbudowana na pozostawionej, historycznej elewacji, układane są już szyby. Na najwyższym poziomie trybuny, pod membraną dachową montowane są rynny, które będą odprowadzać wodę z dachu. Trwają również prace przy schodach prowadzących na nową trybunę.fot. Raffi

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.