REKLAMA
REKLAMA

Zapisy na wyjazd do Bytomia

Mishka - Wiadomość archiwalna

W najbliższy piątek o godz. 20 Legia zmierzy się na wyjeździe z Polonią Bytom. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa będzie prowadzić zapisy na wyjazd we wtorek w godz. 16-20 w sport barze Łazienkowska 3. Cena biletu, wraz z przejazdem pociągiem specjalnym z Sosnowca do Bytomia, wynosi 35 zł.

Pociąg wyruszy z Sosnowca ok. godz. 17. Szczegółowy rozkład jazdy zostanie podany wkrótce. Przejazd do Sosnowca we własnym zakresie. Do zapisu na wyjazd konieczne jest podanie imienia, nazwiska i nr PESEL. DO dyspozycji kibiców jest 1000 wejściówek. Bilety można nabywać również w klubowych kasach.

W grudniu na Cracovię
Ostatni mecz w tym roku legioniści rozegrają w sobotę 4 grudnia o godzinie 18:15 w Krakowie. SKLW planuje zorganizowanie przejazdu na to spotkanie pociągiem specjalnym z Warszawy. Klub z Krakowa przyznał kibicom Legii 750 biletów. Szczegóły dotyczące tego wyjazdu zostaną podane w najbliższych dniach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.