Burkina Faso U-20 2-1 Młoda Legia

Raffi, źródło: wlasne - Wiadomość archiwalna

W drugim meczu turnieju z okazji 50-lecia niepodległości Burkina Faso legioniści, po zaciętym spotkaniu, ulegli 1-2 drużynie gospodarzy. Zespół "Ogierów" szybko objął prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą wyrównującego gola zdobył Rafał Wolski. Na kwadrans przed końcem meczu w polu karnym Legii upadł napastnik gospodarzy, a arbiter dopatrując się faulu podyktował rzut karny, zamieniony przez graczy z Burkina Faso na bramkę.
W poniedziałek o 16 podopieczni Dariusza Banasika zmierzą się z decydującym o awansie z grupy pojedynku z AS Saint Etienne. Zespół z Francji w drugim dzisiejszym meczu uległ aż 1-5 reprezentacji Kamerunu, z którą legioniści wygrali w środę. Afrykanie już do przerwy zdobyli 5 bramek i w drugiej połowie oszczędzali wyraźnie siły na kolejny mecz, bawiąc się z przeciwnikami.

Burkina Faso U-20 2-1 (1-1) Młoda Legia