Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kronika wydana w 1996 roku - fot. Bodziach
Kronika wydana w 1996 roku - fot. Bodziach
Wtorek, 7 grudnia 2010 r. godz. 18:03

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legijne wydawnictwa: Kronika 1967-96

Bodziach

Od dobrych kilku lat na rynku nie pojawiło się żadne wydawnictwo archiwizujące dokonania Legii Warszawa. Nie licząc "Encyklopedii Fuji" poświęconego Legii, ostatnim była kronika wydana na 80-lecie klubu. Zebrano w niej informacje o sukcesach wszystkich sekcji Legii w latach 1967-96, czyli od czasu wydania solidnej, 1110 stronicowej księgi na 50-lecie klubu.

Jeśli ktoś spodziewał się równie bogatego wydania, co w 1966 roku z pewnością się zawiedzie. Kronika wydana przez Vipart zawiera przede wszystkim sukcesy każdej sekcji rok po roku oraz nazwiska zawodników i działaczy. Wszystko wzbogacone skromną liczbą fotografii autorstwa Witolda Podoleckiego, Wiesława Szewczyka i archiwum CWKS-u.

Pozycja jest o dziwo ostatnio lepiej dostępna niż jeszcze kilka lat temu, a to dzięki internetowej księgarni. Kronikę można kupić tutaj, w cenie 65 złotych + przesyłka.


CWKS Legia 1967-1996, kronika
Wydawnictwo: Vipart
Data wydania 1996
Liczba stron: 220
ISBN: 83-87124-01-X

Redaktorzy: Marek Makuliński, Wojciech Piekarski, Antoni Witkowski

Kronika wydana w 1996 roku - fot. Bodziach


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!