Sklep kibica Ł3 odwiedziło 120 tysięcy osób - fot. LegiaLive!
REKLAMA

120 tys. osób odwiedziło sklep klubowy

Bodziach, źródło: własne / TVN Warszawa - Wiadomość archiwalna

Już od dłuższego czasu Klub Piłkarski Legia coraz więcej pieniędzy zarabia na produkcji pamiątek. Znaczny skok zanotowano od czasu otwarcia nowego oficjalnego sklepu pod trybuną północną, od strony ulicy Łazienkowskiej. Spory tłok panuje tam głównie w dni meczowe. Według informacji osób nadzorujących sprzedaż, od 7 sierpnia tego roku, oficjalny sklep Legii odwiedziło 120 tysięcy osób.
Nie jest to jednak liczba osób, które dokonały zakupu.

Klub liczy także na niezły zysk przed świętami, dlatego już teraz wydłużył godziny otwarcia. W tygodniu (do 17.XII) oraz w dwa najbliższe weekendy sklep przy Łazienkowskiej otwarty jest od 11 do 19, w dniach 20-23 grudnia czynny będzie od 11 do 21, a 24 grudnia od 10 do 16.

Wiadomo już także, że w nowym roku klub znów zamierza zrobić konkurs na wzory nowych pamiątek. Ponownie to fani będą mogli zdecydować o tym, jakie pamiątki pojawią się na półkach sklepowych. Jak dotąd zrealizowano trzy projekty kibiców (bluza, koszulka, czapka z daszkiem).

W sklepie pojawiła się nowa kolekcja - trzeba przyznać, że w porównaniu z wcześniejszymi, całkiem niezła. Nowe pamiątki w ofercie klubowej szczegółowo opiszemy i ocenimy wkrótce.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.