Najlepsza oprawa listopada - fot. mks-korona-kielce.pl
REKLAMA
REKLAMA

Najlepsze oprawy listopada: Daj się skusić tak jak my

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Ultrasi z 33 polskich klubów wybrali najlepszą oprawę listopada. Została nią przygotowana przez fanów Korony choreografia "Daj się skusić tak jak my, przecież to tylko piłka nożna", zaprezentowana na meczu z Jagiellonią. Przed miesiącem bezdyskusyjnie najlepszą oprawą była prezentacja ultrasów Legii - "Boże chroń fanatyków". Tym razem Legia zajęła miejsce drugie z minimalną stratą do Korony.

Drugą w klasyfikacji oprawą została uznana oprawa z okazji 15-lecia grupy Teddy Boys, zaprezentowana na meczu z Arką. Na malowanych foliach przedstawiono ogrodzenie rozerwane przez białego niedźwiedzia. Tło dla oprawy tworzyły folie aluminiowe oraz ognie wrocławskie i stroboskopy. Hasło oprawy to "Born to be wild".

Trzecie miejsce zajęła Polonia Bytom z oprawą pokazaną na meczu z Legią - sektorówką "Bytom" oraz transparentami tworzącymi hasło "Chociaż brudne, zaniedbane, w Tobie serce zakochane".

W czołowej 15. znalazły się także choreografie Widzewa, Wisły, GKS-u Katowice, Górnika (2), Śląska (2), Lechii (2), Cracovii i ŁKS-u. Na miejscu 10. sklasyfikowana została także druga choreografia zaprezentowana przez Legię na meczu z Arką - "Żyleta jest zawsze w Wami; 25 lat".

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania grup ultras z całego kraju:


1. Daj się skusić - Korona Kielce - 586 pkt.2. Born To Be Wild - Legia Warszawa - 555 pkt.3. Bytom - Polonia Bytom - 316 pkt.


4. Destroyers - Widzew Łódź - 315 pkt.


5. Spać nie można - Wisła Kraków - 304 pkt.6. Trójkolorowa Armia - GKS Katowice - 303 pkt.7. Lechia znaczy Polska - Lechia Gdańsk - 231 pkt.


8. Fuck the system - Górnik Zabrze - 200 pkt.


9. Corrida - Górnik Zabrze - 46 pkt.


10. Żyleta - Legia Warszawa- 43 pkt.11. Władcy - Cracovia Kraków - 41 pkt.


12. Uzależnienia - ŁKS Łódź - 35 pkt.13. Śląsk ponad wszystko - Śląsk Wrocław - 32 pkt.


13. Argentyna - Śląsk Wrocław - 32 pkt.


15. Pogromcy Kolejorza - Lechia Gdańsk - 22 pkt.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.