W niedzielę o 17 serdecznie zapraszamy na Bemowo - fot. LegiaLive!

Szczegółowe informacje dot. niedzielnego meczu koszykarzy

W niedzielę o godzinie 17 w hali na Bemowie ostatni tegoroczny mecz Legii. Przy okazji spotkania koszykarzy z MGUKS Kozienice na kibiców czekać będzie sporo atrakcji. Gorąco zachęcamy do przybycia rodziny z dziećmi - dla najmłodszych także przygotowane zostały atrakcje. Wstęp do hali będzie możliwy bocznym wejściem już od godziny 16.
Tam też sprzedawane będą bilety w cenie 1 zł oraz odbywać się będą zapisy do konkursu rzutów z połowy, w którym będzie mogło wziąć udział 10 osób.

Aby wystartować w tym konkursie, należy wpłacić przy wejściu 10 złotych (pieniądze zostaną przelane na konto sekcji). Każda z osób, która trafi zza połowy boiska do kosza, otrzyma od prezesa sekcji 100 zł. Konkurs odbędzie się w przerwie meczu kibice - koszykarze. Jako że startować będzie tylko 10 osób, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Mecz z kibicami rozpocznie się kilka minut po zakończeniu meczu ligowego Legii z ekipą z Kozienic (czyli ok. 18:30). Fani Legii wystąpią w rezerwowym komplecie strojów naszych koszykarzy i będą mieli do dyspozycji szatnię. W czasie rozgrzewki kibiców Legii odbędzie się konkurs rzutów za trzy punkty, w którym wezmą udział osoby, które wpłaciły pieniądze na konto sekcji i nie załapały się do drużyny kibiców.

Wcześniej, w przerwie meczu ligowego odbędzie się konkurs rzutów osobistych, w którym udział weźmie pięć kibicek Legii. Dla legionistek firma Dax Cosmetics przygotowała upominki. Atrakcje przygotowano także dla najmłodszych.

Przypominamy także, że w trakcie meczu prowadzona będzie kolejna odsłona akcji "Rywalizacja dzielnic", a do kupienia w przedsprzedaży będzie książka kibica Legii "Krew na stadionach".

Harmonogram niedzielnego meczu i konkursów:
g.16:00 Otwarcie wejścia do hali, sprzedaż biletów (1 zł) i zapisy do konkursu rzutów z połowy (10 zł wpisowego)
g.17:00 Początek meczu Legia - MGUKS Kozienice
g.17:30 (w przerwie meczu) konkurs rzutów osobistych dla kobiet + wręczenie upominków od Dax Cosmetics
g.18:30 (po meczu ligowym) konkurs rzutów za 3 punkty + wręczenie nagrody
g.18:40 Początek meczu kibice - koszykarze Legii
g.18:50 (w przerwie meczu) konkurs rzutów z połowy boiska + wręczenie po 100 zł zwycięzcom

W niedzielę o 17 na Bemowie fani Legii zamierzają stworzyć gorącą atmosferę na meczu koszykarzy - fot. LegiaLive!