Magazyn Legioniści - nr 7

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W najnowszym numerze magazynu "Legioniści", przygotowanym przez redakcję LL!, mamy dla Was wywiad z Dr Yry oraz podsumowanie kończącego się roku 2010. Ponadto prezentujemy drugą w historii sesję legionistek! 50-stronicowa gazeta dostępna jest w formie interaktywnego e-booka oraz w wersji PDF. Polecamy!

Co w środku?
- DOKTÓR JESTEM! - "Legioniści" odwiedzili wspaniałego muzyka, kapitalnego aktora i wybitnego performera. Szalony, nieprzewidywalny lider wielu projektów i kapel. A przy tym wielki kibic Legii Warszawa i ogólnie miłośnik futbolu. To właśnie Dr Yry w rozmowie z naszymi wysłannikami.

- LEGIONISTKI NA OKŁADKI – spośród kilkudziesięciu zgłoszeń wybraliśmy dwie legionistki, które stały się bohaterkami świątecznego numeru "Legionistów". Efekt warte są zobaczenia.

- NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA DEKADY – rozwój ruchu ultras, protest kibiców, mistrzostwa Polski i kompromitacja na międzynarodowej arenie. To tylko niektóre z najważniejszych wydarzeń pierwszego dziesięciolecia XXI w. Całość w środku numeru.

- KIBICE W LATACH 50-YCH – pojechać na wyjazd w latach 50-ych to dopiero przeżycie. Bodziach wraca do tego okresu i ówczesnych wyjazdowiczów. Nie zapomina też o harcerzach, którzy mieli być wojskowymi mistrzami.

A oprócz tego:
- historia kibicowskich relacji na linii Warszawa-Łódź
- podsumowanie roku reprezentacji Polski
- prezenty dla legionistów
- jesienne statystyki Legii
- podsumowanie roku.... 2011
- podsumowanie pół roku pracy Macieja Skorży z Legią
- fotograficzne podsumowanie minionego roku

Poprzednie numery Magazynu:
Numer 1
Numer 2
Numer 3
Numer 4
Numer 5
Numer 6


Kliknij na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i zapisz na dysku lub obejrzyj w formie e-booka on-line!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.