Janusz Gol - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Gol na razie nie chce mówić o ofercie Legii

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Wczoraj pisaliśmy o propozycji Legii dla 25-letniego pomocnika GKS-u Bełchatów, Janusza Gola. Zawodnik na razie nie chce potwierdzić, że otrzymał ofertę z Legii, prawdopodobnie w obawie przed zesłaniem go do rezerw w GKS-ie, do czasu przeprowadzenia transferu. "Na razie nie chcę nic mówić na temat oferty z Warszawy. Na razie jestem graczem bełchatowskiej drużyny" - mówi Gazecie piłkarz.
Gol nie podpisał nowej umowy, którą zaproponował mu obecny klub. Zawodnikowi grozi podzielenie losu Dawida Nowaka sprzed 6 miesięcy, kiedy odmówił GKS-owi podpisania umowy i został zesłany do Młodej Ekstraklasy.

Gol jest defensywnym pomocnikiem i zarabia w Bełchatowie 90 tysięcy euro rocznie. Klub zaproponował mu podwyżkę, ale na pewno na lepsze zarobki będzie mógł liczyć przy Łazienkowskiej. Tu czekała by go rywalizacja o miejsce w składzie z Ivicą Vrdoljakiem i Arielem Borysiukiem. W ciągu 2,5 roku w GKS-ie Gol rozegrał 66 na 75 możliwych meczów ligowych. W Warszawie raczej byłby rezerwowym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.