Na razie nie ma pieniędzy na rozbiórkę pawilonu szatniowo-sanitarnego dawnej pływalni Legii - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Brakuje pieniędzy na rozbiórkę pozostałości po dawnej pływalni

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W sierpniu zeszłego roku otwarto trzy trybuny nowego stadionu Legii przy Łazienkowskiej. Powoli kończone są prace przy budowie trybuny czwartej, tymczasem cały czas nie rozebrano dawnego pawilonu basenowego znajdującego się na tyłach wejść na trybunę wschodnią. Jak dowiedział się serwis LegiaLive!, nadal nie jest znana dokładna data rozbiórki pawilonu szatniowo-sanitarnego dawnej pływalni Legii, a wszystko z powodu braku pieniędzy.
"Zgoda na rozbiórkę została wydana, sporządziliśmy stosowna dokumentację, ale nie posiadamy aktualnie wystarczających środków do realizacji tego zadania" - powiedział LL! dyrektor WOSiR, Janusz Kopaniak.

Trzeba pamiętać, że uporządkowanie terenu wokół stadionu nie zostało wpisane w projekt budowy obiektu przy Łazienkowskiej i stąd obecne problemy. "Czynimy starania aby budynek został rozebrany jak najszybciej" - zapewnił nas dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Kibice Legii na czwartą trybunę nowego stadionu powinni zostać wpuszczeni nie później niż podczas meczu 21. kolejki z Zagłębiem Lubin, zaplanowanego na 9 kwietnia.


Choć nowy stadion Legii jest otwarty od 5 miesięcy, dawny budynek pływalni Legii nadal nie został zburzony - fot. Bodziach

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.