Grali przyjaciele

Fatalnie nowy rok rozpoczęli piłkarze Juventusu. "Stara Dama" przegrała przed własną publicznością z Parmą aż 1-4. Już na początku meczu poważnej kontuzji kolana doznał napastnik Juventusu, Fabio Quagliarella. W 17. minucie Felipe Melo został ukarany czerwoną kartką za faul i gospodarze do końca spotkania grali w 10.
Pierwszą bramkę dla Parmy zdobył Giovinco w 41. minucie. Ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 siedem minut po przerwie. W 60. minucie Nicola Legrottaglie zdobył kontaktową bramkę dla Juventusu, ale radość Juve nie trwała długo. Dwie minuty później Crespo z karnego pokonał Storariego. Wynik na 1-4 w 90 minucie ustalił Palladino.

Serie A: Juventus Turyn 1-4 AC Parma
0-1 41 min. Giovinco
0-2 48 min. Giovinco
1-2 60 min. Legrottaglie
1-3 62 min. Crespo (karny)
1-4 90 min. Palladino