Jakub Rzeźniczak może niebawem odejść z Legii - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Fakt: GKS oferuje Rzeźniczakowi dwukrotnie wyższe zarobki

Bodziach, źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak nie zaakceptował nowej umowy przygotowanej dla niego przez Legię. Co prawda obrońca Legii, którego kontrakt wygasa w czerwcu tego roku zapowiedział, że nie przeniesie się do lokalnego rywala, ale nie da się wykluczyć, że Legia straci 25-letniego reprezentanta Polski. Tym bardziej, że konkretną ofertę złożył mu mierzący w europejskie puchary GKS Bełchatów.
Rzeźniczak już teraz może podpisać umowę z nowym pracodawcą, obowiązującą od lipca 2011 roku. W tym przypadku Legia nie zarobi na swoim zawodniku. "Mój kontrakt z Legią wygasa 30 czerwca i do tej pory wiele może się jeszcze wydarzyć. Przedłużenie umowy? Nie osiągnęliśmy z działaczami porozumienia, ale nadal rozmawiamy" - mówi Faktowi Rzeźniczak. GKS zaproponował defensorowi pensję w wysokości 50 tysięcy złotych miesięcznie oraz dodatkowo pół miliona złotych za sam podpis na umowie. Obecnie Rzeźniczak w Legii zarabia poniżej 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Menedżer zawodnika zaprzecza możliwości przenosin do GKS-u. "Nie ma takiego tematu. Pracuję nad zagranicznym klubem dla Jakuba, ale w tej sprawie więcej wyjaśni się po weekendzie" - mówi Faktowi Jerzy Kopiec.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.