Tylko wysoka frekwencja na meczach hokeja może zbilansować koszty wynajmu hali - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Problemy Legii z wynajmem Torwaru. Tylko wysoka frekwencja zbilansuje koszty

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii nie pierwszy już raz mają problem z wynajmem od COS lodowiska do rozgrywania meczów ligowych - zarówno przez pierwszy zespół, jak i drużyny młodzieżowe. Sekcja hokeja za wynajem hali na mecze zaplanowane na niedzielę i poniedziałek (pierwszej drużyny i żaków) nie dość że musi zapłacić więcej niż do tej pory, to jeszcze opłatę musi uiścić przed ich rozegraniem.
To pierwsza tego typu praktyka właścicieli hali. Działacze liczą na wysoką frekwencję na obu meczach z drużynami z Sosnowca - w przeciwnym razie nasza sekcja będzie musiała dołożyć niemałe pieniądze (ok. 10 tysięcy złotych) za rozegranie obu spotkań.

Przypomnijmy, że w niedzielę o godzinie 13:30 nasz zespół zmierzy się z SMS-em I Sosnowiec. Bilety wstępu, w cenie 10 złotych, sprzedawane będą bezpośrednio przed spotkaniem w kasie. Poniedziałkowe spotkanie z SMS-em II Sosnowiec rozpocznie się o 19:30, również w hali Torwaru II.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Legii na oba mecze naszej drużyny i zachęcamy do gorącego dopingu dla Legii.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.