Fani Legii głośno dopingowali swoich hokeistów - fot. Hagi

Hokej: Legia 12-3 SMS I Sosnowiec

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek hokeiści Legii odnieśli jeszcze wyższe zwycięstwo niż w niedzielę. Tym razem pierwszy zespół SMS Sosnowiec został odprawiony z bagażem 12 bramek. Jako pierwsi gola zdobyli goście, ale dwie minuty później wyrównał Bułanowski i już po pierwszej tercji "wojskowi" wygrywali 3-1. W drugiej powiększyli przewagę o kolejne cztery bramki, a ostatnia część meczu zakończyła się wynikiem 4-1.

Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Hagiego

Fotoreportaż z meczu - 56 zdjęć Aśki

Kolejne spotkanie nasi hokeiści rozegrają w przyszłą niedzielę, 16 stycznia o godzinie 13:30 na Torwarze II. Więcej informacji w dziale Hokej.