Janusz Gol - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Gol wybiera między Legią a Bełchatowem

źródło: Gazeta Wyborcza Łódź - Wiadomość archiwalna

Jak informuje łódzkie wydanie "Gazety Wyborczej", dziś rozstrzygnie się czy Janusz Gol przeniesie się z GKS-u Bełchatów do Legii Warszawa. 25-letni pomocnik podejmie decyzję czy zostać w Bełchatowie, czy wybrać Legię. Działacze GKS zaproponowali zawodnikowi nowy kontrakt i dziś Jacek Zatorski, prezes GKS-u, ma się spotkać się z Jarosławem Solarzem, menedżerem Gola. "Wojskowi" kuszą jednak gracza GKS wyższymi zarobkami.
Gol wstępnie zaakceptował warunki proponowane mu przez bełchatowian. Cały czas nie wiadomo jednak czy podpisze nową umowę. W Bełchatowie liczą na zakończenie sukcesem rozmów z zawodnikiem. Legioniści podbijają jednak stawkę i proponują 25-letniemu zawodnikowi znacznie wyższe zarobki, trzyletni kontrakt i szansę walki o mistrzostwo Polski.

Wcześniej o Gola miały starać się Zagłębie Lubin i Śląsk Wrocław oraz kluby z Niemiec. Gracz odrzucił jednak ich oferty.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.