Grali przyjaciele

Juventus Turyn awansował do 1/4 finału Pucharu Włoch, pokonując Catanię 2-0. Stara Dama, trapiona ostatnio kontuzjami, tym razem straciła Lucę Toniego, który już po kwadransie gry skręcił prawe kolano. Bramki dla Juventusu zdobyli Milos Krasić w 35. minucie i Simone Pepe 10 minut po przerwie. Warto podkreślić udany powrót do bramki Juve Buffona.
W 80. minucie golkiper Juventusu w sobie tylko znany sposób zapobiegł utracie bramki. Juventus miał jeszcze okazję do podwyższenia wyniku. Przy stanie 2-0 piłka jeszcze raz znalazła drogę do bramki gości, ale uderzenie wślizgiem Del Piero nie zostało uznane ze względu na pozycję spaloną. W ćwierćfinale Juventus zmierzy się z Romą lub Lazio.

Puchar Włoch: Juventus Turyn 2-0 Catania
1-0 35 min. Krasić
2-0 55 min. Pepe