Ostatnia wizyta kibiców Polonii na Łazienkowskiej - 470 osób w 2008 roku - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Polonia już robi zapisy na mecz przy Łazienkowskiej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Choć do pierwszego meczu rundy wiosennej na Łazienkowskiej zostało jeszcze ponad półtora miesiąca, już teraz prowadzone są zapisy na bilety. Mowa o kibicach Polonii, którzy na zaplanowany na niedzielę 6 marca mecz z Legią otrzymali 1400 wejściówek. Poloniści na naszym stadionie nie stawili się jeszcze nigdy w tak licznej grupie.
KSP już teraz szykuje oprawę meczową, na którą przeznaczonych zostanie część środków z biletów. Dlatego właśnie za bilet poloniści zapłacą 50, a nie 35 złotych. Nadwyżka zostanie ponadto przeznaczona na zakup gadżetów, które przywdzieją w dniu meczu.

Organizatorzy, jak to określają "eskapady", liczą że uda im się wykorzystać znaczną część biletów. Na razie prowadzone są jedynie zapisy, bowiem Legia nie wysłała jeszcze wydrukowanych biletów na Konwiktorską.

Przypomnijmy, że fani Legii dwa ostatnie mecze przy Konwiktorskiej zbojkotowali ze względu na śmieszną liczbę biletów przeznaczonych przez gospodarza meczu (300). Zaplanowane na 6 marca spotkanie będzie mogło obejrzeć ok. 22 tysięcy kibiców. Prawdopodobnie strefa buforowa w pobliżu sektora gości będzie znacznie większa niż do tej pory.

Kibice Polonii ostatnich kilku spotkań przy Łazienkowskiej nie oglądali ze względu na budowę nowego stadionu. Ich ostatnia wizyta miała miejsce w sierpniu 2008 roku. Wówczas w sektorze gości pojawiło się 470 kibiców KSP z sześcioma flagami. Goście przystąpili wówczas do rozgrywek dzięki wykupieniu miejsca w ekstraklasie od Dyskobolii Grodzisk Wlkp.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.