Janusz Gol - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Gdzie zagra Gol?

źródło: Przegląd Sportowy/Polska The Times/Fakt/Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Piątkowe wydania gazet przynoszą wiele informacji dotyczących przyszłości Janusza Gola. Do walki o pomocnika GKS Bełchatów włączył się Lech Poznań i zdaniem "Faktu" 25-letni zawodnik jest już jego graczem. "Polska The Times" donosi jednak, że bardzo prawdopodobne są przenosiny Gola na Łazienkowską. "Gazeta Wyborcza" sugeruje zaś, że gracz GKS zostanie w Bełchatowie.
Informacje o przenosinach Gola do Poznania podaje także "Przegląd Sportowy". "Szefowie Lecha zdają sobie sprawę, że zatrudnienie Gola to transferowa okazja, bo kontrakt piłkarza z Bełchatowem traci ważność 30 czerwca, a więc nie trzeba za niego zbyt dużo płacić. Sytuacja jest więc podobna do tej, dzięki której udało się pozyskać Huberta Wołąkiewicza z Lechii Gdańsk za jedyne 450 tys. złotych" – czytamy w PS.

Dyskusje o przyszłości gracza GKS ucina jego menadżer. "Proszę poczekać kilka, kilkanaście godzin. Wtedy wszystko będzie jasne" – mówi Jarosław Solarz. Na razie nie ma więc oficjalnej odpowiedzi na pytanie gdzie wiosną zagra Janusz Gol.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.