Nadal nie wiadomo, gdzie zagra Janusz Gol - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Ultimatum dla Gola

źródło: Gazeta Wyborcza Poznań - Wiadomość archiwalna

100 tys. euro miała zaproponować warszawska Legia za pozyskanie Janusza Gola. Działacze GKS Bełchatów, którego 25-letni pomocnik jest zawodnikiem, uznali to za zbyt niską ofertę i nie chcą jej nawet komentować. Sami zaproponowali Golowi dwuipółletni kontrakt z kwotą odstępnego 250 tys. euro. Ta umowa ma przekonać piłkarza do pozostania w klubie. Piłkarz cały czas nie podjął jednak decyzji, gdzie chce grać i ma na to coraz mniej czasu.
"Janek stąpa po coraz bardziej kruchym lodzie. Wkrótce cierpliwość działaczy naprawdę się skończy, a on znajdzie się w dużych kłopotach" – cytuje pracownika klubu "Gazeta Wyborcza". Zdaniem dziennika, zawodnik dostał czas na decyzję tylko do końca tygodnia. Jeśli się nie określi, nie poleci z drużyną na zgrupowanie na Cypr (zaczyna się 1 lutego) i zostanie przeniesiony do drużyny Młodej Ekstraklasy.

Janusz Gol związany jest umową z GKS Bełchatów, która obowiązuje do końca czerwca. Pomocnikiem interesuje się także Lech Poznań.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.