Loże VIP na stadionie Legii prawie zostały wyprzedane - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Drabczyk: W sprzedaży zostały ostatnie loże VIP

Bodziach, źródło: TVN Warszawa / własne - Wiadomość archiwalna

Wraz z otwarciem trybuny zachodniej, na Łazienkowskiej otwarte zostaną nowoczesne i wygodne loże dla VIP-ów. Te cały czas są w sprzedaży, ale jak przekonuje Marek Drabczyk, dostępnych jest zaledwie parę ostatnich lóż. "Zainteresowanie lożami jest bardzo duże. Jestem przekonany, że przed pierwszym meczem z otwartą czwartą trybuną, wszystkie loże będą sprzedane" - powiedział TVN Warszawa.

Na stadionie znajdować się będzie ponad 30 lóż. "Obecnie zostało w sprzedaży zaledwie 4-6 ostatnich. Kupują je przede wszystkim firmy, nie zaś osoby prywatne. Mało kto jest bowiem w stanie wyłożyć kilkanaście tysięcy złotych za miejsce na stadionie" - powiedział Drabczyk TVN Warszawa.

Firmy, które wykupią miejsca w lożach będą miały do dyspozycji miejsca z najlepszym widokiem na boisko, a także wygodne kanapy, osobne toalety i ekskluzywne menu. Firmy będą mogły korzystać z lóż nie tylko w dni meczowe.

Trybuna zachodnia stadionu Legii zostanie otwarta na początku kwietnia.Loże VIP na stadionie Legii prawie zostały wyprzedane - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.