Roger Guerreiro wraca do reprezentacji Polski - fot. turi
REKLAMA
REKLAMA

Roger: Legia jest priorytetem, ale...

Polska The Times - Wiadomość archiwalna

Były zawodnik warszawskiej Legii Roger Guerreiro po ponad roku przerwy znalazł się wśród zawodników powołanych na najbliższe mecze reprezentacji Polski. Szybko powróciły więc spekulacje czy Brazylijczyk z polskim paszportem powróci też do polskiej ekstraklasy. Sam zawodnik przyznaje, że dobrze czuje się w Atenach, ale nie wyklucza powrotu do Polski. "Moim priorytetem jest Legia. Łączy mnie z nią sentyment. Moje serce bije dla tej drużyny i jest dla mnie najważniejszą w całej mojej karierze.
Ale jak mnie w Legii nie będą chcieli, to co mam zrobić? Zrezygnować z gry w piłkę?" – mówi Roger w rozmowie z "Polska The Times".

Były legionista zapewnia, że cały czas jest zainteresowany grą w reprezentacji Polski. Zdaje sobie jednak sprawę, że droga do drużyny Franciszka Smudy jest łatwiejsza z polskiej drużyny niż z greckiego AEK Ateny. Roger nie wyklucza więc powrotu nad Wisłę, ale niekoniecznie na Łazienkowską. "Przecież to mój zawód, jestem profesjonalistą. Pójdę do Krakowa lub Poznania tylko jak nie dostanę szansy od Legii" – mówi "Perejro".


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.