REKLAMA

Gol legionistą od poniedziałku?

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Choć prezes GKS-u Bełchatów Jacek Zatorski uważa, że Legia nie jest zdeterminowana przy kupowaniu Janusza Gola, to sam zawodnik chce zostać legionistą. "Pomyślnie przeszedłem testy medyczne w Legii, dopinam szczegóły indywidualnego kontraktu i oczekuję na finalizację negocjacji między klubami. Sam jestem ciekaw, kiedy to nastąpi. Chciałbym, aby jak najszybciej i żebym mógł w poniedziałek rozpocząć zajęcia z warszawską drużyną" - mówi piłkarz.
Gol przyznaje, że wcześniej interesował się nim Lech Poznań. "Była propozycja z Lecha Poznań, ale przejście do mistrza Polski uwarunkowane było powrotem Rafała Murawskiego z Kazania. Parafował umowę z Lechem, więc opcja mojego transferu stała się nieaktualna. Coś słyszałem też o Hercie Berlin, jednak nie było żadnego mocnego, wiarygodnego sygnału" - wyjaśnia pomocnik bełchatowskiego zespołu.

O Lechu Gol miał już zapomnieć i teraz koncentruje się na "wojskowych". "Zależy mi na przepracowaniu z Legią obozu w Chiclana de la Frontera, bowiem runda wiosenna niedługo się rozpocznie" - mówi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.