Elewacja trybuny zachodniej jest już oświetlona - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Oświetlenie elewacji trybuny zachodniej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Elewacja trybuny zachodniej prezentuje się już bardzo okazale - w ostatnich dniach zmieniła się jej dolna, historyczna część, a także działa już zewnętrzne oświetlenie. Zdaniem wielu osób, od strony zachodniej przydałoby się zaznaczenie, np. herbem, jaki klub korzysta z obiektu. Na ringu kończone są prace przy wiatrochronach. Górna partia trybun została przykryta niebieską folią, ze względu na warunki atmosferyczne.

Fotoreportaż z budowy - 41 zdjęć Bodziacha

Na środku trybuny zachodniej trwają prace przy wejściu, którym zawodnicy w przyszłości będą wychodzili na murawę. Na wymianę czekają jeszcze ławki rezerwowych. Na trybunie północnej i wschodniej wykonywane są drobne poprawki. W górnej części trybuny Krytej kończona jest trybuna, która od kwietnia przeznaczona będzie dla prasy. Poszczególne loże VIP zostały oddzielone szklanymi barierkami. Zakończono także prace przy nagłośnieniu nowej trybuny.

Sporo dzieje się także wewnątrz trybuny, gdzie znajdować się będzie wiele pomieszczeń dla piłkarzy oraz ważnych gości. W tej części stadionu zamontowane zostaną jedyne na nowym stadionie schody ruchome.

Na bocznym boisku przykryto już system ogrzewania i nawadniania murawy. Plac został także wyrównany.

Fotoreportaż z budowy - 41 zdjęć BodziachaWidok na trybunę zachodnią z narożnika północno-zachodniego - fot. BodziachLoże VIP i miejsca dla prasy - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.