fot. Mishka
REKLAMA

Gol w Legii! Ale od lipca

źródło: legia.com/GKS Bełchatów - Wiadomość archiwalna

Dobiegł końca serial pt. "Sprowadzanie Janusza Gola do Legii". Jak informuje oficjalna strona warszawskiego klubu, 25-letni pomocnik podpisał umowę z "wojskowymi". Gol związał się z Legią trzyletnią umowa, ale wiosnę spędzi w GKS-ie Bełchatów. Piłkarzem Legii zostanie dopiero od 1 lipca. Bełchatowianie odrzucili bowiem ofertę z Warszawy na wykupienie zawodnika już teraz.
Gola chciał zatrzymać u siebie GKS, ale zawodnik nie przystał na warunki nowej umowy oferowanej przez bełchatowski klub i postanowił zmienić pracodawcę wraz z zakończeniem obecnego kontraktu.

W ekstraklasie było już kilka tego typu przypadków i zazwyczaj kończyły się tak, że piłkarz trafiał jednak do nowego klubu wcześniej.

W lutym 2009 r. Legia Warszawa podpisała kontrakt z Krzysztofem Ostrowskim, który również miał obowiązywać od lata. Jednak gdy okazało się, że zawodnik ma spędzić rundę wiosenną w Młodej Ekstraklasie, działaczom Legii udało się porozumieć ze Śląskiem Wrocław i Ostrowski trafił na Łazienkowską od razu. Czy tak samo będzie z Januszem Golem?


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.