Trener GKS-u nie zamierza stawiac na wiosnę na Janusza Gola. Ten ma trenowac z zespołem Młodej Ekstraklasy - fot. Mishka
REKLAMA

Gol będzie trenował z zespołem ME. Legia oferowała 100 tys. euro

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza / własne - Wiadomość archiwalna

Legia nie zamierza zmieniać oferty za Janusza Gola, a GKS nie zamierza ustąpić - przez najbliższe pół roku pomocnik będzie występował w Młodej Ekstraklasie. Rozeszło się o 50 tysięcy euro. Legia oferowała bełchatowianom 100 tysięcy euro.
Ci chcieli 50% więcej. Transfer miał zostać sfinansowany z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży Macieja Iwańskiego (200 tys. euro), ale działacze z Łazienkowskiej chcą zaoszczędzić i część z tej kwoty przeznaczyć na pensje dla wolnych zawodników. "Przedstawiliśmy dobrą ofertę, a oni ją odrzucili. Nie będziemy jej zwiększać, była ostateczna" - powiedział dyrektor sportowy Legii Marek Jóźwiak.

Rzecznik GKS-u Bełchatów zapowiada, że po zgrupowaniu reprezentacji Polski w Portugalii Gol ma się stawić na treningu drużyny Młodej Ekstraklasy, prowadzonej przez Jacka Berensztajna. Na zawodnika nie zamierza także stawiać trener Maciej Bartoszek. "Jestem bardzo zaskoczony. Wiedział, co go czeka. Mamy na obozie pięciu piłkarzy na jego pozycję i oni mają pierwszeństwo do gry" - mówi Gazecie Wyborczej.

"Jeśli trener Bartoszek chce wysłać Gola do Młodej Ekstraklasy, to jego decyzja. Tylko co na to trener kadry? To piłkarz, który powinien się ogrywać" - mówi GW Marek Jóźwiak.

"Nie wiem, co powiedzieć... Zobaczymy, jak to się zakończy. Nie chcę się na ten temat wypowiadać" - mówi Jarosław Solarz, menedżer Gola.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.