Maciej Skorża - fot. Woytek
REKLAMA

Skorża: Gra wygląda coraz lepiej

Qbas - Wiadomość archiwalna

"Oczywiście zwycięstwo cieszy, zwłaszcza patrząc na to, że graliśmy przeciwko bardzo solidnemu przeciwnikowi. Poza pierwszym kwadransem gry, gdy Rosjanie przycisnęli, to my byliśmy stroną prowadzącą grę, częściej utrzymywaliśmy się przy piłce. Niestety w pierwszej połowie udało nam się stworzyć tylko jedną groźną sytuację, a to trochę mało.
Natomiast w drugiej połowie mieliśmy już więcej i na szczęście dwie z nich wykorzystaliśmy. Bardzo ładny strzał Ivicy z rzutu wolnego i później wzorowe wykorzystanie sytuacji przez Chinyamę" - ocenił mecz z Łokomotiwem Maciej Skorża.

"Bardziej cieszy mnie, że ta gra wygląda coraz lepiej. Oczywiście dostrzegam też minusy, ale z meczu na mecz jest ich coraz mniej i widać, że drużyna nabiera pewnego automatyzmu. Od niektórych zawodników wymagam, by wzięli trochę więcej odpowiedzialności za grę, bo mają takie możliwości, a na razie nie chcą tego robić. Zostało nam jednak jeszcze sporo czasu na treningi w Hiszpanii i będziemy mocno pracować, by ta grupa, która ma prowadzić grę coraz bardziej brała na siebie te obowiązki.
Seth Owusu to młody defensor, który może grać zarówno na lewej obronie, jak i środku. To perspektywiczny zawodnik o sporym potencjale i dla nas to ciekawy piłkarz. Jego przyszłość rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Biorąc pod uwagę to, że Kiełbowiczowi i Wawrzyniakowi w czerwcu kończą się kontrakty, kuszące jest sprowadzenie takiego zawodnika do Legii" - dodał trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.