Damian Zbozień będzie zawodnikiem Legii do końca czerwca 2014 roku - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Zbozień w Legii do czerwca 2014

Bodziach, źródło: sandecja.pl - Wiadomość archiwalna

Damian Zbozień podpisze z Legią 3,5 letnią umowę, zaraz po powrocie legionistów z Hiszpanii. Najbliższe pół roku na zasadzie wypożyczenia defensor spędzi w I-ligowej Sandecji Nowy Sącz. Jak przyznaje Zbozień, Maciej Skorża chciał go zabrać na obóz do Hiszpanii, ale on wolał zgrywać się już z zespołem, w którym występować będzie do końca obecnego sezonu.
"Trener Legii Maciej Skorża chciał, żebym jechał z nimi do Hiszpanii i dopiero później został wypożyczony, ale ja podejrzewałem, że Legia będzie ściągać kolejnego obrońcę i faktycznie kilka dni temu dojechał Dejan Kelhar" - mówi w rozmowie z serwisem sandecja.pl Zbozień.

Trener Legii ponadto chciał, by Zboźnia wypożyczyć do innego zespołu na zapleczu ekstraklasy. "Wygląda to tak, że podpisuję z Legią kontrakt na 3,5 roku, a na pół roku jestem wypożyczony do Nowego Sącza i będę robił wszystko, aby zagrać tutaj jak najwięcej bardzo dobrych meczów, za pół roku tam wrócić i walczyć nie o pierwszą jedenastkę, ale przynajmniej o osiemnastkę, co na dzień dzisiejszy byłoby bardzo trudne. Trener Skorża chciał mnie wypożyczyć do innego zespołu z pierwszej ligi, ale ja się uparłem, że jeżeli już gdzieś mam iść, to musi być to tylko i wyłącznie Sandecja" - dodaje Zbozień.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.