REKLAMA

Aukcje koszulek na wyjazdy niepełnosprawnych

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie licytacji koszulek Legii z podpisami zawodników naszej drużyny. Wyniki pierwszej tury przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! W imieniu Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa i naszych niepełnosprawnych kolegów, serdecznie dziękujemy wszystkim hojnym ofiarodawcom.

Poza znanym już hasłem "Cała Legia Zawsze Razem", możemy też śmiało teraz powiedzieć: Legia To Rodzina"!!!

Zgodnie z zapowiedzią, rusza kolejna aukcja o tym samym charakterze i celu, czyli pozostałe 5 sztuk koszulek tworzących "legijna jedenstkę" i wspomagających naszych niepełnosprawnych kolegów. Nie mamy wątpliwości, że i tym razem nie zawiedziecie!

Przedmiotem aukcji są oryginalne koszulki meczowe Legii w rozmiarze XL. Cena takiej koszulki w sklepie to 249 zł. My startujemy od 200 zł. Dodatkową atrakcją są podpisy całej drużyny Legii!
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa postanowiło przeprowadzić akcję, która pozwoli na choćby częściowe sfinansowanie wyjazdów niepełnosprawnych kibiców Legii. Liczymy, że ta "koszulkowa legijna drużyna" znajdzie w Waszych oczach uznanie, jako cenna pamiątka dzisiejszego teamu z Łazienkowskiej. Oczywiście dochód z przedmiotowej aukcji przeznaczony zostanie na wymieniony wyżej cel. Na ile będziemy w stanie pomóc niepełnosprawnym kolegom, i tym razem zależy to od Waszej szczodrości i ofiarności. Pamiętajmy, że skandowane hasło "Cała Legia Zawsze Razem" nie było, nie jest i nie będzie pustym frazesem. Pokazaliśmy to podczas meczu z przyjaciółmi z Hagi pomagając Wojtkowi czy też na koncertach charytatywnych - dla Mariego i świątecznym, poświęconym zbiórce dla domów dziecka. Liczymy, że i tym razem ofiarność legijnej braci pozwoli na uśmiech i radość chłopaków, którzy mimo swych problemów zdrowotnych, tak samo kochają naszą Legię i tak samo chcą za nią podróżować. To przecież nasi koledzy z trybun, którym dodatkowo jesteśmy winni szacunek, choćby za to, że mimo przeciwności losu, który stanął Im w życiu na drodze, są legionistami z krwi i kości, jak my wszyscy.

Pomóżmy tym, którzy są w potrzebie! Cała Legia Zawsze Razem!

Aukcje koszulekREKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.