Sparing: Legia 2-2 Olimpia Elbląg

Woytek - Wiadomość archiwalna

W pierwszym sobotnim sparingu rozegranym na stadionie przy ul. Obrońców Tobruku Legia Warszawa zremisowała z Olimpią Elbląg 2-2.

Pierwsza bramkę w 20. minucie po podaniu Sebastiana Szałachowskiego strzelił Michał Efir.

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Mishki

W spotkaniu z drugoligowcami Maciej Skorża wystawił zawodników aspirujących do gry w pierwszej jedenastce, wspartych zawodnikami Młodej Legii.

W drugiej części gry, w 46. minucie do wyrównania doprowadził Kamil Jackiewicz, ale sześć minut później przepiękną bramkę strzałem pod poprzeczkę z 18 metrów zdobył Sebastian Szałachowski. W 57. minucie do wyrównania doprowadził Andrzej Matwijów, który wykorzystał chwilę dekoncentracji Artura Jędrzejczyka.

Legia Warszawa 2-2 (1-0) Olimpia Elbląg
1-0 - 20 min. Michał Efir
1-1 - 46 min. Kamil Jackiewicz
2-1 - 52 min. Sebastian Szałachowski
2-2 - 57 min. Andrzej Matwijów

Legia Warszawa: 1. Marijan Antolović (41, 29. Jakub Szumski) - 2. Artur Jędrzejczyk, 23. Srđa Knežević, 17. Marcin Komorowski (57, 22. Cezary Michalak), 33. Michał Żyro - 20. Sebastian Szałachowski (57, 15. Michał Kopczyński), 5. Daniel Łukasik, 28. Rafał Wolski, 32. Paweł Broniszewski - 80. Bruno Mezenga (57, 27. Mateusz Tietz), 24. Michał Efir

Olimpia Elbląg: 12. Dominik Sobański (63 Marcin Pająk) - 7. Rafał Loda, 4. Mykoła Dremluk, 2. Ireneusz Chrzanowski (66, 3. Aleksandr Staszczaniuk), 14. Dawit Czegladze (41, 15. Paweł Żuraw) - 22. Krzysztof Bułka, 9. Witalij Szepietowskij, 20. Andrzej Matwijów (73, 5. Andrzej Liszko), 11. Krzysztof Hałgas (41, 19. Łukasz Pietroń) - 21. Kamil Jackiewicz, 10. Lubomir Lubenow

żółte kartki: Wolski, Michalak, Knežević - Staszczaniuk, Szepietowskij