REKLAMA

Olimpia w drodze do Warszawy, Michniewicz zabierze 19-20 zawodników

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Olimpii Elbląg już dziś wyjechali w stronę Warszawy na jutrzejszy mecz sparingowy z Legią. Elblążanie obawiali się, że ze względu na warunki pogodowe ruszając o 5 rano mogli nie zdążyć na Bemowo. Ostatecznie podopieczni Tomasza Arteniuka dziś nocować będą w Glinojecku, skąd jutro rano przyjadą na mecz.
Jak poinformował serwis e-olimpia.com, Olimpia do Warszawy pojechała bez narzekających na urazy Grzegorza Skwary, Witalija Ledeneva, Michała Pietronia, Antona Kołosowa oraz Krzysztofa Sobieraja.

W drugim meczu Legia zmierzy się z Widzewem. Czesław Michniewicz da szansę gry wszystkim graczom z kadry meczowej. Tych do Warszawy pojedzie 19-20. "Mecz z Legią traktuję jako podsumowanie okresu przygotowawczego, ale wcale nie traktuję tego w ten sposób, że ta sama jedenastka musi wyjść na Lecha. Tak naprawdę, to próbą będą te pierwsze kolejki. Zobaczymy, jak to wszystko będzie funkcjonowało. Czy udało się nam poukładać to przez ten okres przerwy zimowej" - powiedział serwisowi widzewiak.pl trener Widzewa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.